מעל 20 שנות ניסיון מקצועי בתחום אבטחת מידע ותפקידי סייבר.

קבוצת שביט – אבטחה הגנה וסייבר

מובילים חדשנות בעולם אבטחת הסייבר כבר מעל שני עשורים
קבוצת שביט הוקמה על ידי מערך נרחב של מומחי אבטחה מובילים בתחומם. במשך שנים, פועל צוות החברה על מנת להעניק פתרונות אבטחת סייבר חדשניים ופורצי דרך עבור ארגונים מכל הגדלים ברחבי העולם. בזכות מערך הפתרונות המתקדם ויוצא הדופן, זוכים לקוחות מובילים במגוון תעשיות בעולם לתחושת ביטחון שאין שנייה לה ולאיכות שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

מה אנחנו עושים?
כיום, כשנתונים הופכים למשאבים היקרים ביותר על פני כדור הארץ והפרצות רבות מאי פעם, לא ניתן להעריך מספיק את חשיבותה של תוכנית אבטחת סייבר מקצועית. אנו בקבוצת שביט מבינים זאת ומפתחים ללא הרף פתרונות חדשים שיאפשרו לארגונים להישאר תמיד צעד אחד לפני כל גורם עוין. 

כיצד אנו הופכים את משאבי המחשוב שלך לבטוחים מאי פעם?
התקפות סייבר נעשות שכיחות עם כל יום שחולף ומסבות נזקים הנאמדים במיליארדי דולרים מדי יום. התקפות אלו כוללות חבלה במשאבי מערכת, סחר במידע אישי של לקוחות, שימוש בתוכנות כופר על מנת לסחוט כספים מארגונים, פעולות טרור וריגול תעשייתי. פעולות אלו כבר מזמן אינו מכוונות רק כלפי תאגידים גדולים. גם עסקים קטנים ובינוניים אינם חסינים עוד מפני איום זה.

כדי להיאבק בתופעה זו, מתמקדת קבוצת שביט בשלושה קווי פעילות:
CISO as a service– בניית מערכת מחשוב אחידה, מאובטחת היטב וידידותית למשתמש.

ייעוץ טכנולוגי – יחד נתכנן את מערך המחשוב המנצח המותאם לצרכי הארגון שלך.

הגנת סייבר 360° – הצוות שלנו פורש חומת הגנה דיגיטלית בצורה הפועלת באופן יזום כדי לזהות ולנהל איומים ביעילות.

שואפים להתרחבות מתמדת
קבוצת שביט החלה את פעילותה בישראל ומאז משרתת בנאמנות ובמקצועיות בלתי מתפשרת לקוחות בכל רחבי העולם המהווים את חוד החנית של תעשיות מובילות. אנו מאמינים כי רק תהליך למידה מתמיד יכול להעניק ערובה להגנה בלתי חדירה של מערכות המחשוב שלך. לכן, אנו דואגים בכל עת להתעדכן במגמות החדשניות ביותר בתחום ולהכשיר את הצוות שלנו כיצד ליישם אותן על הצד הטוב ביותר. עם גישת אבטחה יזומה, שירות מסביב לשעון ופתרונות חדשניים, אנו פועלים בכל החזיתות כדי להגן על המשאבים הדיגיטליים שלך.

נשמח ללמוד יחד עמך את צרכי הארגון שלך ולבנות את האסטרטגיה שתהפוך את משאבי המחשוב שלך לבטוחים יותר מאי פעם. למידע נוסף, ניתן לפנות אלינו עוד היום.

Security used to be an inconvenience sometimes, but now it’s a necessity all the time.