ייעוץ אבטחת מידע

מנהלים נתונים ומידע עבור החברה שלכם? זקוקים לייעוץ בנוגע לאבטחת מידע?

ייעוץ אבטחת מידע משמש חברות וארגונים במגוון רחב של תחומים העומדים בפני סכנות של תקיפות סייבר ופריצות למערכות פנימיות. הדרך הטובה ביותר ללמוד איך להתמודד עם התקפות סייבר, היא לקבל ייעוץ וליווי של חברה מקצועית. החברה יכולה לספק לכם את כל המידע הנוגע לתקן לאבטחת מידע ואת השלבים הנדרשים על מנת לעמוד ברגולציה בתחום על מנת לספק שירותים דיגיטליים מסויימים כמו שירותים פיננסיים. אם אתם צריכים לעמוד בתקנים ורגולציה בתחום הסייבר, זה הזמן שלכם לפנות לייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אחת הדרכים שמדינות וארגונים נוקטים כפעולה בהתמודדות עם מתקפות סייבר, היא בבניית סטנדרטים בין לאומיים אשר יאפשרו עבודה גלובלית בין חברות במדינות שונות. לכן, ישנה חשיבות בעמידה בתקנות הנדרשות על מנת שתוכלו לעבוד מול גורמים שונים במדינות רבות בעולם.

תקן אבטחת מידע להעלאה של רמת ההגנה

תקני ISO בין לאומיים מהווים בסיס לבניית התוכנית להגנה על סביבות עבודה בחברות וארגונים ברחבי הארץ. מכון התקנים הישראלי אימץ חלק מתקנות האבטחה הבין לאומיות על מנת להעמיד חברות וארגונים בישראל בתקן אבטחת מידע בין לאומי ובסטנדרטים גבוהים לאבטחת מידע. התקפות סייבר מתקיימות על בסיס יום יומי על ידי אנשים פרטיים או קבוצות של פשע מאורגן. הדרך היעילה ביותר להתמודד עם ההתקפות הללו היא באמצעות העלאת רמת ההגנה באופן שיטתי ורציף ועמידה ברגולוציות בישראל ורגולציות בין לאומיות.

ליווי אבטחת מידע דרך חברה מובילה

אם החלטתם לפנות לליווי אבטחת מידע מקצועי ואמין, יש לכם כתובת אחת – קבוצת שביט, הנחשבת לאחת החברות המובילות כיום בישראל בתחום אבטחת המידע. החברה מספקת ייעוץ וליווי לחברות וארגונים ומשתמשת בטכנולוגיות והפלטפורמות המתקדמות והחדישות ביותר לבדיקות ולביצוע פעולות הגנה ומניעה מפני התקפות סייבר שונות. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום אשר ישמחו להעניק לכם ליווי אישי ומקצועי לכל פעולה הנוגעת לאבטחת המידע והנתונים של הארגון או החברה שלכם.

פנייה לייעוץ אבטחת מידע

רוצים לדעת עוד על ייעוץ אבטחת מידע? רוצים לקבל הצעת מחיר לשירות המקצועי של קבוצת שביט? זה הזמן ליצור קשר עם צוות החברה ולקדם את החברה או הארגון שלכם לשיא הטכנולוגיה של אבטחת מידע לארגונים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והתחילו לשפר את רמת אבטחת המידע של החברה שלכם.